Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Our House izle
5.3

 705İZLENME

5.3İMDB

 90 SÜRE

YIL 2018

Ethan çok zeki biridir. Ebeveynlerini bir kaza sonucu kaybetmiş ve bu durum onu çok etkilemiştir. Ethan, bu olayın ardından kardeşlerine bakabilmek için okulu bırakır. Aynı zamanda kız arkadaşını da arkada bırakarak kardeşlerine bakmaya gider. Günlerini kardeşlerinin bakımı ve ev işleri ile geçiren Ethan, evin arka kısmında garajda kendisine bir yer inşa etmiştir. Ethan burada dünyayı değiştirebilecek icatlar üzerinde çalışıyordu.
Eğer Ethan’ın düşündüğü şey gerçek olursa Ethan ailesi ile bir araya gelebilecekti. Son pürüzlerde düzelttikten sonra Ethan ve kardeşleri, ebeveynleri ile iletişim kurmaya çalışır. Ancak başlarına korkunç bir şey gelir. Ethan’ın ürettiği makine yanlış ruhları ortaya çıkarmıştır.

Our House 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Our House filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.3/10 367
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR