Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Outside Play izle
1.6

 429İZLENME

1.6İMDB

 59SÜRE

YIL 2016

Dış oyun (2016) sinopsis Honoka, Maori Kaori yerine depresif üvey babası Kozaku’ya bakmaktadır. Bununla birlikte, KoSaku, Honoka’ya depresyon bahanesiyle cinsel hizmetler sunmaya devam etmektedir. Ailenin sıkıntı yaşadığı günlerde Honoka, annesine Kosaku’ya cinsel hizmet sunmayı bıraktığını açıklar. Öte yandan, Haruka’nın üniversitede botanik öğretmeni olan Makoto eşi ile yeni evlenmiştir. Makoto’nun cinsel anlamda bazı sorunları bulunmaktadır. Haruka ise hamile kalmak istemediği için cinsel ilişki sırasında prezervatif kullanmak istediğini söylemektedir. Fakat Makoto çocuk yapma konusunda aceleci davranmaktadır.
Bu sorun ve yaşadıkları diğer sorunlar Haruka ile Makoto’nun birbirlerinden uzaklaşmalarına neden olmuştur. Böylece Makoto’nun hapisten çıkan üvey yeğeni Honoka ve Haruka’nın tesadüfen birliktelik yaşamasına neden olacaktır. Honoka’nın Kenzo adındaki arkadaşından yardım alarak Haruka’yı şantaj ile tehdidi ile devam eden süreçte Naokiye şantaj yapması istenmektedir. Daha sonra trene binerek Homaka ve Kazuku’nun tehdidi ile içtiği ilaçları yüksek dozda alacaktır. Fakat kurtuluş için ölümün bile yeterli olmadığını anlayacaktır.

Outside Play 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Outside Play filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

1.6/10 107
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Outside Play” filminde 4 Yorum bulunuyor.