Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Öykü izle
7.2

 137İZLENME

7.2İMDB

 114 SÜRE

YIL 2018

Belgesel yöneten Jennifer’in yazdığı kısa hikaye. Hikayenin konusu Jennifer’in annesinin bir komplo ile bekaretini kaybetmesi üzerine. Komployu kuran kişi annenin koşu hocası ve aynı zamanda binici eğitmeni olan kişi. Hikaye yönetmenin 13 yaşında yazdığı bir hikaye. Bu hikayenin ortaya çıkması ile beraber anne aşırı sinirlenir ve bu durumdan çok fazla etkilenir.
Annenin vermiş olduğu bu büyük tepki üzerine Jennifer kendi geçmişini sorgulama içine girer. En çok sorguladığı şey hayatında yaşamış olduğu ilk cinsel deneyim olur. İnsanların hayatta kalmak için kendilerine anlattığı olayların üzerine kurulmuş olan bir hikaye. Yönetmen Jennifer, bunun ne kadar sağlam olup olamayacağını film boyunca sorguluyor.

Öykü 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Tale filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.2/10 958
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR