Rastgele Film
Yukarı Çık
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Oyuncak Bebek Mandy izle
2.5

 1.034İZLENME

2.5İMDB

 74 SÜRE

YIL 2018

Ekip olarak hareket eden bir grup hırsız, bir evi takibe almış ve soymak için en uygun zamanı kollamaya başlamışlardır. Sahipsiz gördükleri bu evin içinde, esasında gizli bir koruyucu vardır. Gece yarısı eve giren hırsızlar, kendilerine engel teşkil edecek kimsenin olmamasından memnundurlar. Evin içini araştıran hırsızlar, bir oyuncak bebek görürler. Bu hareketsiz duran oyuncak bebeğin kendilerine sorun çıkaracağını nereden bilsinler?
Bu oyuncak bebek, Mandy isimli esrarengiz bir oyuncaktır. İçinde bulunduğu evin soyulmasına mani olmak her şeyi deneyecektir. Mandy, soyguncuları, gün ışımadan evvel yenmek zorundadır. Hırsızların korku dolu anlar yaşamasına sebep olan Mandy’nin hikayesini konu edinen bu film, türü sevenler tarafından sevilebilir.

Oyuncak Bebek Mandy 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Mandy the Doll filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

2.5/10 12
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR