Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Oyuncak Hikayesi 2 izle
7.9

 631İZLENME

7.9İMDB

 92 SÜRE

YIL 1999

Andy, bir tatil imkanı elde etmiş ve bir kovboy kampına gitmiştir. Bu süre zarfında oyuncaklar yalnız başına kalmıştır. Her şey yolunda gitmektedir. Fakat bir gün bu dinginlik son bulur ve her şey değişir. Al McWhiggin isimli kurnaz bir koleksiyoncu Andy’nin en sevdiği oyuncağı ve en favori oyuncağını Woody’i kaçırır. Amacı oyuncak üzerinden para kazanmaktır.
Woody’nin kaçırıldığını duyan Buzz ve diğer oyuncaklar arkadaşlarını kurtarmak için bir plan hazırlarlar. Planın sonunda amaçlarına ulaşırlar ve Woody’i bulurlar. Fakat Woody’in yeni tercihi Buzz ve diğer oyuncakları çok şaşırtmıştır. Woody’nin yeni tercihi ne olmuştur? Buzz ve diğer oyuncaklar bu durum karşısında nasıl bir yol izleyecektir?

Oyuncak Hikayesi 2 1999 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Toy Story 2 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.9/10 23145
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR