Rastgele Film
Yukarı Çık
5
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Oyuncak Hikayesi 3 izle
8.3

 856İZLENME

8.3İMDB

 103 SÜRE

YIL 2010

Andy, üniversiteye gitmek için kısa bir süre sonra evden ayrılacaktır. Andy’nin oyuncakları endişe içerisindedir ve uzun zamandır da Andy oyuncakları ile oynamamıştır. Andy, en sevdiği ve en favori olan oyuncağını üniversiteye yanında götürmeye karar vermiştir. Buzzy’de tavan arasında olan bir çöp poşetinin yanına diğer oyuncaklarla birlikte atmıştır.
Oyuncaklar bir yanlış anlaşılma sonucunda istenmediklerini düşünmüşlerdir ve bunun ardından evden kaçma planları yapmışlardır. Gerçeği bilen ve olup biteni anlayan tek oyuncak Woody’dir. Woody diğer oyuncaklara durumu anlatmak ister ve onları evden gitmemeleri için ikna etmeye çalışır. Woody, oyuncakları ikna etme konusunda başarılı olabilecek midir? Oyuncaklar evden gitmek konusunda kararlı mıdır?

Oyuncak Hikayesi 3 2010 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Toy Story 3 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

8.3/10 54372
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR