Rastgele Film
Yukarı Çık
12
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Özel Tim 2 izle
8.0

 4.201İZLENME

8.0İMDB

 115 SÜRE

YIL 2010

Roberto Nascimento’nun yarbay olmasının ardından tam on üç sene geçmiştir. Roberto Nascimento, bir cezaevi isyanında etkili rol oynayamamıştır. Bu isyanın bastırılmasında hatalı bir strateji takip etmiştir. Cezaevinde meydana gelen bu isyan sonucu Roberto Nascimento hatalı görülmüştür. Bu hatası hükümet tarafından da kabul edilmiş ve işine son verilmiştir. Ancak hükümet tarafından Roberto Nascimento’ya daha sonra eşsiz bir görev sunulmuştur. Bu görevi geri çevirmeyecek olan Robert, hükümetin istihbarat servisine yerleştirilecektir. Ancak bu göreve atandığı dönem hiç de sakin geçmeyecektir. Kendisini emniyet genel müdürlüğünün de içinde bulunduğu çok çetin bir çatışmanın içerisinde bulacaktır.

Özel Tim 2 2010 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Elite Squad: The Enemy Within filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

8.0/10 32693
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Özel Tim 2” filminde 4 Yorum bulunuyor.
  • Selami

    Brezilya’da milis kuvvetleri olan polislerin yozlaşmasının nerelere kadar vardığını gösteren müthiş ve sürükleyici bir film.
    Mutlaka izlemenizi öneririm.