Rastgele Film
Yukarı Çık
9
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Özgürlük Yazarları izle
7.5

 3.036İZLENME

7.5İMDB

 123 SÜRE

YIL 2007

Erin Gruwell adlı bir öğretmenin hayat hikayesi filme uyarlanmıştır. Genç bir öğretmen olan Erin, öğrencilerinin hoşgörülü ve özgürlükçü bir eğitim süreci yaşamaları ve bunu okul dışındaki hayatlarına da taşımalarını öğretmektedir. İdealist bir öğretmen olan Erin, çok farklı karakterde öğrencilerle uğraşmak zorundadır. Erin’ e göre farklı ırklardan gelen bu değişik karakterli öğrenciler için okul, sadece yaşları gereği bulunmak mecburiyetinde oldukları bir yerdir.
Erin, kendi deneyim ve yöntemleri ile bu öğrencilere yakınlaşmaya çalışıyor fakat bu yaklaşımı daha da büyük sorunlara yol açmaktadır. Çünkü öğrenciler, kendisi gibi düşünmemekte ve hayatta yüzleştikleri ırksal farklılıkları arka plana atmaya çalışan öğretmenlerinin saf idealizmden kurtulmasını isterler. Pes etmeyen ve zaman içinde farklı olan bu öğrencileriyle iletişim kurmayı başarabilen Erin, birbirinden farklı hayat hikayesi olan bu öğrencilerinden kendi hikayelerini yazmalarını ve bu yazdıklarını birbirleri ile paylaşmaları için harekete geçer. Bu yazılar öğrencilerin hayata tutunmalarını sağlayan bir araca dönüşerek özgürlüklerine ışık tutmaktadır.

Özgürlük Yazarları 2007 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Freedom Writers filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.5/10 6822
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Özgürlük Yazarları” filminde 8 Yorum bulunuyor.
  • Emre

    Çok guzel bir film herkesin izlemesini tavsiye ederim bu filmin en ònemli evrensel degerlerinden biri sevgi kavramidir sevgi oldukça herşey basarilir ve ògretmenler çok kutsal oldugunu bu rilmde daha iyi anlayabi

  • Sessizgemi

    Bir egltlmcl olacarak filmi çok beğendiğimi söyleyebilirim.. Sevgi ile herşey basarilabilir