Rastgele Film
Yukarı Çık
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Painkiller Jane izle
5.2

 360İZLENME

5.2İMDB

 90 SÜRE

YIL 2005

Jane Painkiller birimi olarak görev yapan, Özel kuvvetler biriminde görev yapanlardan biridir. Jane ordudaki görevini sürdürürken ordunun uğradığı saldırıda kimyasal etkilere sahip olan bir silahın etkisi ile karşı karşıya kalır ve gün geçtikçe kendisinde bir takım değişimler fark eder. Her geçen gün kendisini tedavi etme yetisinin güçlendiğini keşfeden Jane, bu olağanüstü yeteneğini suçlulara karşı kullanmaya karar verir.
Kimyasal silahın yarattığı etkiler ile gelişmiş duyulara, zihinsel özel yeteneklere ve anormal seviyede hızlı iyileşme faktörüne kavuşan Jane, yetenekleri ile beraber aksiyon dolu bir maceranın içine atılır. Silahlı gruplara karşı oldukça zorlu bir savaş veren Jane, özel yetenekleri ile düşmanlarını alt etmeye çalışır.

Painkiller Jane 2005 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Painkiller Jane filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.2/10 64
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR