Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Papillon izle
7.2

 286İZLENME

7.2İMDB

 133 SÜRE

YIL 2017

Küçük suçlar yüzünden başını derde sokan Henri Papillon haksız sebep ile cinayetle suçlanır ve hüküm giyer. Fakat almış olduğu haksız ceza yüzünden Fransa’da yer alan Şeytan Adası’nda yüksek güvenlikli bir hapishaneye sevki yapılır. Şeytan Adası son derece kötü şöhrete sahip bir adadır ve adada birbirinden ilginç olaylar zinciri yaşanacaktır. Henri Papillon bulunduğu hapishanede kendisine zengin bir arkadaş edinir.
Bu kişi zengin ancak son derece savunmasız durumdaki Louis Dega’dır. İkili karşılıklı bir anlaşma yaparak hapishane kaçışını planlar. Dega kendisinin korunması karşılığında Papillon’un kaçışını finansal olarak üstlenmeyi kabul eder. Dega ve Papillon arasındaki arkadaşlık beraberinde kaçış planlarıyla devam edecektir.

Papillon 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Papillon filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.2/10 5282
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR