Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Paramparça izle
7.1

 153İZLENME

7.1İMDB

 106 SÜRE

YIL 2017

Hamburg’da gerçekleşen korkunç bir patlamanın ardından Katja, tamamen altüst olmuş, ardından eşini ve oğlunu kaybetmiştir. Bu kayıptan sonra Katja’nın tek hedefi bu saldırının sebeplerini araştırmak ve kimler tarafından yapıldığını öğrenmek olacaktır. Bu noktada bazı araştırmalar yapar ve işi yasal yollarla halletmeye çalışır.
Yaptığı araştırmalar sonucunda Katja bazı delillere ulaşır bu sayede saldırıyı kimin yaptığı ile ilgili bazı bilgiler elde eder. Ancak bu belgeler mahkemede yetersiz kalacaktır. Katja, bu durumdan sonra daha fazla sinirlenecek ve intikam peşine düşecektir. Bu süreçte Katja’nın başına türlü türlü olaylar gelecek ve duygusal yönden kendini çaresiz ve güçsüz hissedecektir.

Paramparça 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. In the Fade filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.1/10 2310
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR