Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Paris Is Us izle
4.5

 114İZLENME

4.5İMDB

 83 SÜRE

YIL 2019

Kadınlar, farklı coğrafyalarda yaşasalar da dertleri çoğu zaman ortaktır. Ülke veya toplumla ilgili olmayan bu zorlukları konu edinen Paris İs Us 2019 filmi bu anlamda ilgi çekici olmayı başarıyor. Film, Noémie Schmidt, üzerinden bir kadının var olma mücadelesine odaklanıyor.
Coğrafyalar değişse, ülkeler ve toplumlar değişse bile, kadınlara bakış pek değişiklik göstermemektedir. Bu nedenle, kadınların yaşadığı zorluklar genellikle evrenseldir. Film, Noémie Schmidt, üzerinden pek çok kadının sıkıntılarını anlatıyor. Noémie, çeşitli iniş çıkışlara rağmen hayatta kalmaya çalışmaktadır. Bununla beraber, ilişkisi ile alakalı olarak, toplum baskısı ile karşılaşması, onu büsbütün zor durumda bırakır. Noémie Schmidt, bunları aşarak, yaşadığı hayatın tadını çıkarmaya gayret eder.

Paris Is Us 2019 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Paris Is Us filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.5/10 187
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR