Rastgele Film
Yukarı Çık
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Part-Time Job izle
2.0

 350İZLENME

2.0İMDB

 75SÜRE

YIL 2016

Kanya annesine kardeşini doktor yapacağına dair bir söz verir. Bu sözü tutmak için gece gündüz çalışarak kardeşinin bir sağlık okuluna yazılmasını sağlar. Fakat diğer taraftan kardeşi Sonu hayatını kadınlar ve alkol dolu şekilde yaşamak istemektedir. Bir gün Sonu, Kanya’dan 3 Rupi göndermesini ister. Parasız kalan Kanya ne yapacağını bilemez ve arkadaşına danışır.
Arkadaşı ise bu parayı hızlı bir şekilde kazanmak için modelliğe başvurmasını söyler. Modelliğe başvuran Kanya’ya yapımcısının kendisi ile eğlenmesi karşısında para teklif eder. Tercih şansı olmayan Kanya ise ücreti kabul etmek durumuna kalır. Bu durumu öğrenen Sonu ise Kanya’dan ayrılmasını ister. Bunun devamında ise olaylar gelişir.

Part-Time Job 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Part-Time Job filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

2.0/10 531
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR