Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Parti Kraliçesi izle
5.6

 636İZLENME

5.6İMDB

 105 SÜRE

YIL 2018

Hayatını ev kadını olarak geçirmekte olan Deanna, bir gün kocası ondan ayrılmaya karar verdiğinde hayatına dair aydınlanma yaşar. Eski kocasına dair ne varsa çöpe atan ve kendi hayatının kontrolünü yeniden eline almaya karar veren Deanna, uzun yıllar önce bıraktığı akademiye geri dönmeye karar verir. Kızı ile aynı okulda yeniden öğrenim görmeye başlayan Deanna için akademiye alışmak oldukça zorludur.
Aynı okul ve aynı sınıfta olmak kızı ile arasındaki anlaşmazlıkların da boy göstermesine neden olur. Yeni bir dünya ile tanışmakta zorlanan Deanna için kısa süre sonra bu dünyaya adapte olmak kaçınılmaz olacaktır. Eğlence ve özgürlük dolu yeni bir yaşam Deanna’yı beklemektedir.

Parti Kraliçesi 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Life of the Party filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.6/10 4217
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR