Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Patient Zero izle
4.4

 173İZLENME

4.4İMDB

 93 SÜRE

YIL 2018

Bir zombi istilasından sonra tedavinin bulunması için çalışan bir grup insan vardır. Bu insanların içinde daha önce ısırılmış ve bağışıklığı olması nedeniyle dönüşmemiş bir hasta da bulunur. Hasta bir şekilde zombiler ile iletişim kurabilmektedir. Tedavinin kesin şekilde tedavi edilmesi için ise virüsün şekil değiştirmemiş haline ulaşılması gerekir.
Bunun için ilk hastanın bulunması gerekmektedir. Yakalanan ve üsse getirilen zombiler ile iletişim kurularak ilk hastanın kim olduğunun bulunması hayati öneme sahiptir. Bu arada hiç kimse artık bulundukları yerde güvende olmadıklarını bilmektedir. Bunun için acele etmek gerekir. En son yakalanan ve iletişim kurulan zombi ise diğerlerinden farklıdır. Farklı olmasının sonuçları izleyenlere sunuluyor.

Patient Zero 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Patient Zero filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.4/10 217
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR