Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Patronlara Tuzak izle
6.5

 265İZLENME

6.5İMDB

 105 SÜRE

YIL 2018

İki şirket asistanı çok yoğun tempoda çalışmaktadır. Patronlarının her işine koşturan bu asistanlar için iş artık çok yorucu hale gelmiştir. Asistanlar hem çok yoruluyor, hem de çok az para kazanıyordur. Bu durumdan kurtulmak isteyen asistanlar bir araya gelip gizli bir plan yaparlar.
İki asistanın planı patronlarını birbirine aşık etmektir. Patronlar işlerine o kadar düşkündür ki planlarını uygulamak asistanlar için çok zordur. Bu yüzden asistanların oldukça yeni fikirler bulması ve rastlantı gibi görünecek olan karşılaşmalar ayarlarlar. Uzun uğraşlardan sonra patronlarını birbirine aşık etmeyi başaran asistanlar oldukça mutludur. Ancak bu plan patronları olduğu gibi asistanları da birbirine aşık etmeyi başarmıştır.

Patronlara Tuzak 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Set It Up filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.5/10 3466
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Patronlara Tuzak” filminde 4 Yorum bulunuyor.