Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Phantom Thread izle
7.5

 408İZLENME

7.5İMDB

 130 SÜRE

YIL 2017

Reynolds Woodcock, İngiltere’nin önde gelen ailelerinden biridir. Çünkü İngiliz modasının en önemli terzilerinden biri olarak son derece büyük bir üne sahiptir. Kardeşi Cyril ile beraber kendilerine özgü yaratmış oldukları tarzları sayesinde ülkenin en önemli isimlerini giydirme görevini üstlenmektedir. Woodcock, aynı zamanda müzmin bir bekar olarak da bilinmektedir. Hayatına girmiş olan kadınlar ile beraber hem arkadaşlık etmekte, hem de onların sayesinde yeni tasarımları ortaya çıkartmaktadır.
Reynolds Woodcock’un karşısına günün birinde Alma isminde son derece güzel ve genç bir kadın çıkar, Alma güzel olması ile beraber çok güçlü bir iradeye de sahiptir. Reynolds’un ilham perisi haline gelen Alma, onun hayatına kontrollü ve düzenli bir aşk olarak gelince hayatı alt üst olacaktır.

Phantom Thread 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Phantom Thread filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.5/10 23411
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR