Rastgele Film
Yukarı Çık
5
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Posledniy bogatyr izle
6.5

 785İZLENME

6.5İMDB

 114 SÜRE

YIL 2017

Film, Muscovite İvan adındaki birinin yaşadığı fantastik maceralara odaklanıyor. ​​​​​​​Muscovite İvan, bir deney neticesinde bilinmeyen fantastik bir dünyaya ışınlanır. Bu fantastik dünyanın adı, Belogorie‘dir. Yeni bir diyara ışınlanan İvan, bir yandan buraya uyum sağlamaya çalışırken diğer yandan da yeni dostlar ve düşmanlar edinecektir.
Belogorie, fantastik bir yerdir. Muscovite İvan, bir deney sonucunda, kendisini bu diyarda bulur. Muscovite İvan, burada bildiği şeylerin ötesini de kavramaya başlayacaktır. Bu diyarda yeni arkadaşlar edinen İvan, yeni düşmanlar da edinmekten kurtulamaz. Fantastik film sevenler açısından İvan’ın Belogorie’de yaşadığı sıra dışı maceraları konu alan, Posledniy Bogatyr 2017 dikkat çekici bir film olarak öne çıkıyor.

Posledniy bogatyr 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Posledniy bogatyr filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.5/10 199
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR