Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Possum izle
5.6

 392İZLENME

5.6İMDB

 85 SÜRE

YIL 2018

Çocukluk döneminde anne ve babasını kaybetmiş olan Philip’i amcası yetiştirmiştir. Philip için amcası bir üvey baba gibidir. Anne ve baba sevgisinden mahrum kalarak büyüdüğü için diğer çocuklara göre daha farklı bir yapıya ve farklı karakteristik özelliklere sahiptir. Gençlik çağına geldiğinde amcasının yanından ayrılma kararı alır.
Daha sonrasında kuklacılık yapmaya başlar ve bu alanda mesleğini geliştirir. Seneler sonra bir sebepten ötürü amcasının evine dönmek zorunda kalır. İstemediği bu ziyaret gerçekleştiği sırada uzun zaman önce deneyimlediği bir olay tekrar meydana gelir. Psikolojik olarak sarsılan Philip’in cesaretini toplayarak geçmişi ile yüzleşmesi gerekecektir. Ancak geçmişinde yer alan amcasıyla yüzleşmesi gizem perdesini aralayacaktır.

Possum 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Possum filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.6/10 237
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR