Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Prenses ve Ejderha izle
4.9

 237İZLENME

4.9İMDB

 75 SÜRE

YIL 2018

Yedi yaşında bastığı gün yaşadığı şatoda gezmeye çıkan Prenses Barbara, şatoda daha önce hiç gitmediği yerlere gider, daha önce hiç görmediği ve içine girmediği odalar keşfeden Prenses Barbara gezintisi sırasında bulduğu sihirli özellikleri olan bir kitap ile Harikalar Diyarı olarak adlandırılan başka bir dünyaya yolculuk yapar.
Masalsı bir dünyada birçok maceraya atılan Barbara’nın maceralarının konu alındığı Prenses ve Ejderha 2018 filmi çocukların ve içindeki çocuğu hiç öldürmeyenler için harika bir yapıt. Harikalar diyarına yaptığı yolculukta, çeşitli yaratıklar, ejderhalar ve cüceler ile tanışan Barbara tanıştığı bu kişilerden sihirli bir ayna vasıtası ile daha bebekken ortan kaybolan annesini bulabileceğini öğrenir.

Prenses ve Ejderha 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Printsessa i drakon filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.9/10 19
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR