Rastgele Film
Yukarı Çık
8
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Radyo izle
6.9

 1.534İZLENME

6.9İMDB

 109 SÜRE

YIL 2003

Ünlü futbol koçu ve antrenörü Harold Jones, kendiyle ve işinden başka hiç kimseyle ilgisi olmayan bir kişiliğe sahiptir. Radio adıyla bilinen, James Robert Kennedy zihinsel açıdan ağır olduğunu düşünerek, okuma yazma eğitimi almamıştır. Ancak Kennedy arkadaşları ve çevresi tarafından oldukça sevilen ve takdir edilen özelliklere sahiptir.
Çevresi tarafından eğlenceli ve mizahi özellikleri nedeni ile birçok arkadaş ilişkileri yaşamıştır. Harold Jones ise kendini tamamen futbola ve futbol koçluğuna adamış, başka hiç bir işle ilgilenmemektedir. Bir gün bu iki insanın yolu küçük ve sevimli bir kasabada kesişir, macera dolu günler yaşanmaya başlar. Birbirleri arasındaki yaşadıkları ilişki ikisinin de kaderini değiştirecektir.

Radyo 2003 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Radio filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.9/10 2483
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR