Rastgele Film
Yukarı Çık
23
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Rambo 5 Son Kan izle
6.2

 3.740İZLENME

6.2İMDB

 89 SÜRE

YIL 2019

Rambo 5 Son Kan Rambo 5 Last Blood 2019 filminin konusu bir dedenin torununu kurtarma çabasını anlatır. Eski bir Ajan olan John Rambo, artık çok fazla zamanı kalmadığının farkındadır. Bu yüzden şehirden ve kötülükten uzak bir kasabada küçük bir çiftlik kurar. Bu çiftliği kurduğunda ise zaten birçok sevdiğini kaybetmiştir.

Torunu ile birlik de yaşayan John Rambo ajanlıktan istifa ederek emekli olmuştur. Kızını kaybeden John Rambo ajan olduğu için pişmandır. Çünkü ajan olduğu için kızını kaybetmiştir. En azından onun emanetine yani oğluna iyi bakmak ister. Bu yüzden annesiz ve babasız kalan torununa gözü gibi korur. Torunu bir gece şehirde partiye gider. Fakat çok zalim ve kötü bir suç örgütü torununu kaçırır. Sabah olduğunda John Rambo torunun eve gelmediğini görür. Bunun üzerine polise haber verir. Kaçırıldığını öğrenince onu kurtarmak için amansız bir maceraya atılır.

En sonunda torununu bulan John Rambo onu artık kendisinin koruyamayacağını anlar. Daha sonra ise torununa bildiği her şeyi öğretir. Bu sayede torunu da bir FBI ajanı olur. Bu sayede kendini koruyabilir duruma gelir. Bunun yanı sıra dedesi birkaç dil daha öğretmiştir. Daha sonra torunu dedesinin kaçırıldığını öğrenir. Bunun üzerine kimin kaçırdığını öğrenmek üzere ipuçlarını takip eder. Daha sonra devletin yardımı ile dedesini kaçıranların Meksika da bir kadın ticareti örgütü olduğunu anlar bunun üzerine dedesini kurtarmak için Meksika ‘ya gider.

Orada dedesini kurtarmaya çalışırken vurulur. Fakat ölmez. Daha sonra dedesinin vurulduğunu görür. Bunun üzerine oradaki herkesi öldürerek oradan dedesini kurtarır. Fakat dedesinin kollarında can vermesini engelleyemez. Bunun üzerine tüm örgütü yok etmek için intikam yemini eder. Bunun üzerine ajanlıktan istifa ederek sadece örgütü yok etmeye kendini adar. Örgütün liderini de öldürerek intikamını almıştır. Daha sonra eski çiftliğine dönerek bir aile kurar. Daha sonra film hüzünlü bir mutlu son ile sona erer.

Rambo 5 Son Kan 2019 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Rambo: Last Blood filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.2/10 32614
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR