Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Red: A Dangerous Seduction izle
1.7

 434İZLENME

1.7İMDB

 75SÜRE

YIL 2016

Sinopsis Se Hee, ülkesinde oldukça fazla tanınan bir yazar olmakla birlikte, aynı zamanda ülkesinde en fazla satan romanların sahibidir. Sinopsis Se Hee’nin oldukça karanlık tarafları bulunmaktadır. Ele geçirdiği erkek bireyleri evinin bodrumuna kapatarak, onlara akıl almaz işkenceler yapan ve bundan büyük bir haz duyan Sinopsis Se Hee, aynı zamanda kurbanlarına birtakım cinsel tacizlerde bulunmaktadır.
Diğer bir yandan Sinopsis Se Hee kitaplarını yazarken ilham bulmak için erkek arkadaşına öldürülmesine göz yumacaktır. Bu psikopat ruhlu yazarın hayattaki tek amacı her zaman en iyisi olmaktır. Bu hedefi gerçekleştirmek uğurunda pek çok masum insanın hayatına müdahale edecek cesarete sahiptir.

Red: A Dangerous Seduction 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Red: A Dangerous Seduction filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

1.7/10 719
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR