Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Roti Thirak izle
2.8

 892İZLENME

2.8İMDB

 69SÜRE

YIL 2010

Tayland yapımı film, Hint motifleri ile detaylandırılmış erotizmi yoğun işleyen tarzı ile dikkat çekiyor. Okuduğu bir kitapta yaşanılanları teker teker gerçekleştiren bir adamın yaşadıklarını anlatıyor. Adam kitapta yazılanları, oluş sırasına göre tek tek tasarlıyor ve uygulama için anını bekliyor.
Kitap aynı zamanda televizyonda yayınlanıyor. Kitabı okuyan ve filmi izleyen adam önce farklı zamanlarda kızlarla cinsel ilişki yaşıyor. Birçok farklı kız adamın hayatından geçiyor. Bol erotizmli ve seks sahneleri yoğun olarak işleniyor. Ancak işin garip tarafı kitapta ve filmde bir tecavüz sahnesinin bulunması, heyecanlı olan bölümü oluşturuyor. Adamın bu tecavüz sahnesi için neler yapacağı izleyiciyi meraka sokuyor.

Roti Thirak 2010 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Roti Thirak filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

2.8/10 666
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR