Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Sabit Alışkanlıklar Diyarı izle
6.2

 185İZLENME

6.2İMDB

 98 SÜRE

YIL 2018

Yaşadığı Westport kasabasında kendisini hapsolmuş ve boğulmuş gibi hisseden Andres Hill, hayata karşı olan arzusunu geri kazanmak için işinden istifa eder ve eşini de terk eder. Kısa süre sonra yapmış olduğu bu seçimlerin şaşırtıcı gerçekliği ile yüzleşmek zorunda kalacak olan Andres, günlerini yabancılarla beraber olarak ve kendisini kaybolmuş şekilde hissederek geçirmeye başlar. Eski eşini özlemeye başlayan Andres, 27 yaşındaki oğluna yaklaşmak için onun çevresi ile bağ kurar. Uyuşturucu bağımlısı bir gençle tanışan Andres, kendi babalığını sorgulamaya başlayacaktır.
ABD yapımı Sabit Alışkanlıklar Diyarı 2018 yılında vizyona girmiştir. Filmin oyuncu kadrosunda; Charlie Tahan, Ben Mendelsohn ve Connie Britton gibi isimler yer almıştır.

Sabit Alışkanlıklar Diyarı 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Land of Steady Habits filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.2/10 373
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR