Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Sahte Sağdıç izle
6.6

 751İZLENME

6.6İMDB

 101 SÜRE

YIL 2015

Doug Harris evlenmek üzere olan çekingen ve içine kapanık bir adamdır. Bu sebeple çok fazla yakın arkadaşı yoktur. Düğün arifesinde olduğundan kendisine en kısa sürede bir sağdıç bulmak zorundadır ama sahip olduğu arkadaşları Doug’a yardım etmek istememektedir. Bu yüzden Doug sahte sağdıç kiralamayı düşünür. Bu yüzden bu işleri yapan bir şirketle anlaşır.
Artık Doug’ın Jimmy adında sahte bir sağdıcı vardır. Doug, sağdıcı bulduktan sonra her şeyin yolunda gideceğine inanır. Ama Jimmy’nin kendine has karakteri ve yaşanan olaylar Doug için düğünü bir felakete çevirecektir. Hem Jimmy hem de düğün işleriyle uğraşan Doug sahte sağdıç tuttuğuna çok pişman olur.

Sahte Sağdıç 2015 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Wedding Ringer filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.6/10 9893
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR