Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Şangay Şövalyeleri izle
6.2

 226İZLENME

6.2İMDB

 114 SÜRE

YIL 2003

Serinin ilk filminde Çin İmparatoru’nun kızı Pei Pei’yi kurtaran kahramanlarımız Chon Wang ve Roy serinin devam filmi niteliğinde olan Şangay Şövalyeleri izle 2003 filminde ise maceralarına Londra’da devam edecektir. Bu sefer işler oldukça karmaşık ve tehlikelidir. Chon Wang’ın babası Londra merkezli bir teşkilata çalışan Çinli asiler tarafından öldürülür. Bunun üzerine çok büyük bir üzüntü ve kin içerisinde olan Chon Wang oldukça kızgındır.
Öldürülen babasının intikamını almak için en yakın arkadaşı Roy’u yanına çağıran Chon Wang, bu tehlikeli yolculuğun başarıyla sonuçlanması için intikam planı yapar. Bu planın içerisine istemsizce Wang’ın kız kardeşi Liu da dahil olacaktır.

Şangay Şövalyeleri 2003 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Shanghai Knights filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.2/10 28547
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR