Rastgele Film
Yukarı Çık
6
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Şangaylı Kovboy izle
6.6

 1.402İZLENME

6.6İMDB

 110 SÜRE

YIL 2000

Çin Hanedanlığının güzeller güzeli kızı Pei Pei, tehlikeli kişiler tarafından fidye istemek amacıyla Amerika’ya kaçırılır. Bunun üzere Çin İmparatoru hanedanlığın en güçlü ve en asi 3 muhafızını prensesi kurtarmaları için Amerika’ya gönderir. Saray muhafızlarından olan Chon Wang imparator tarafından görevlendirilmese de ne yapıp ne edip prensesi kurtarmak için Amerika’ya gitmeye karar verir. Muhafızlarla birlikte Chon Wang, Nevada çölüne kadar gelecektir.
Chon Wang soyulma olayının hemen ardından arkadaşları tarafından çölün ortasında bırakılacaktır. Wang artık prensesi kurtarma yolunda tek başınadır. Bu yol tehlikeli olduğu kadar eğlenceli bir serüven olacaktır. Şangaylı Kovboy 2000 filmi macera ve komedi türünde bir eser olarak beyaz perdeye yansıtılmıştır.

Şangaylı Kovboy 2000 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Shanghai Noon filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.6/10 24157
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR