Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Savaş Makinesi izle
6.0

 142İZLENME

6.0İMDB

 122 SÜRE

YIL 2017

Popülaritesi oldukça az olan bir savaşta galip gelme görevini üstlenen bir general olan McMahon, bu savaşa direkt olarak atlar. Savaşın popüler olmamasının nedeni ise kazanmanın imkansız olarak görülmesidir. Ama general bolca kibrin yer aldığı bu savaşta düşmanlarının olduğunun da farkına varacaktır. Kara mizahı en iyi şekilde işleyen filmin başrollerini Brad Pitt, Tilda Swinton ve Anthony Michael Hall paylaşıyor. Filmde onlara Emory Cohen ve Lakeith Stanfield gibi oyuncular eşlik ediyor. David Michod’ın yönetmenliğini üstlendiği filmin senaristliğini de Michod yapıyor. Afganistan ile Amerika arasında geçen savaş ve insanların üzerine yoğunlaşan Netflix yapımlarından biri olan filmin yapımcıları arasında Brad Pitt de yer alıyor.

Savaş Makinesi 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. War Machine filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.0/10 9437
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Savaş Makinesi” filminde 16 Yorum bulunuyor.
 • baktims

  şahsen kendi adıma söylüyorum sıkıldım.

 • ReneBey

  Getirdiği eleştiriler bakımından nadide bir örnek olmuş. Öncelikle belirteyim, film bir aksiyon macera filmi değil, kara mizah ve dram karışımı bir eleştiri görüyoruz. Amerikanın emperyalist dış politikalarını açık yüreklilikle eleştirmesi açısından özel bir yapım. Bu tarz filmler 10 tane Tanrı Amerika yı ve Amerikan Ordusunu korusun konulu film yapılıyorsa 1 tane anca çıkar, o yüzden kıymetli. Konusu biraz farklı olsa da eleştirileri açısındna aynı tarzda bir başka film için ’’[b]Billy Lynn’s Long Halftime Walk[/b]’’ tavsiye ederim. Bu sayede Brad Bitt’de de bir farkındalık oluşturma çabası varmış öğrenmiş olduk, mutlu etti.

 • Envert

  ReneBey’in söylediklerine ancak ’’dış ses’’ bağlamında katıldığımı belirtirken, Brad Pitt’in Holywood açısından miadının dolduğunu gösteren bir ’’bitiş’’ filmi. Suratına ve bedenine yapıştırılmış bir ifadeyle konuşan, yürüyen bir Brad Pitt’i kabullenmek gerçekten zor. Araştırırsanız, göreceksiniz: Holywood, bütün eskimiş ayları kırpıp kırpıp yıldız yapar. Yani onlara sizde komedi filmi yaptırır. Filmi hangi açıdan değerlendireceğimi bilemedim: Komedi değil, trajedi değil, dram değil. Ne bileyim, felsefi derinliği olan bir düşünceyi irdeleyen bir film de değil.
  İzlenmesi en azından benim açımdan zor bir film oldu. ABD’nin, Afganistan’da niçin bulunduğu konusunda tek bir cümlenin geçmediği bir film. Sonuçların tespiti (ReneBey’in iddialı söylemleri açısından) hayatın bir dayatması. Evet, hiçbir güç elinde silahla başka bir ulusa, ülkeye barış, huzur, refah vs. vs. getiremez ve direnmek, savaşmak, o ülkenin çocuklarının en doğal hakkıdır. ABD’nin, dünyanın dört bir yanında savaş meydanlarında ağır kayıplar vermesinin tek sebebi de budur.

 • Angourie_Rice

  Savaş sahnesi pek yok, hata hiç yok açıkçası izlerken sıkıldım