Rastgele Film
Yukarı Çık
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Scooby-Doo! ve Gurme Hayalet izle
6.7

 430İZLENME

6.7İMDB

 77 SÜRE

YIL 2018

Sempatik polis köpeği Scooby-Doo arkadaşları ile birlikte Fredin amcasının çalıştığı otele amcasının yanına giderler. Scooby daha otele ilk girişinde otelde bir gariplik olduğunu anlar fakat kimseye söylemek istemez. Bu otelde birbirinden ünlü aşçı ve şefler bulunmaktadır. Fred’in amcasının sayesinde aşçılar Bobby Flay ve Rocky Harbor Culinary ile tanışırlar. Otelde keyifli zamanlar geçirirler ancak tuhaf olayların olması huzurlarını kaçıracaktır. Scooby Doo ve arkadaşları, garip giden birtakım olayların da farkına varmakta gecikmezler.
Otel içinde gizemli olaylar oluyordur ve bu olaylardan bir tanesi de aşçı ve şeflerin teker teker ortadan kaybolmaktadır. Usta polis köpeği, olayın sırrını çözmek için maceradan maceraya atılacaktır.

Scooby-Doo! ve Gurme Hayalet 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Scooby-Doo! and the Gourmet Ghost filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.7/10 39
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR