Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Scott ve Sid izle
7.4

 92İZLENME

7.4İMDB

 100 SÜRE

YIL 2018

Birbirlerini tanımayan iki genç kendi hallerinde bir yaşam sürerken gençlerin yolu bir tesadüf eseri kesişmiştir. Karakterleri, duygu ve yaşam tarzları birbirine tam zıt olan gençler zaman içinde çok iyi iki dost olurlar. Bu dostluk ile değişik tecrübelere yelken açmak isteyen gençlerden bir süre haber alamayanlar onlardan ümidini kesme noktasına gelmişken, beklenmedik bir durum olacaktır.
İki gencin ortadan kaybolduktan sonraki geri dönüşleri herkesi şaşkına çevirecek statüdedir. Gençlerin tüm özelliklerinin değişimi ilginç olduğu gibi amaç ve istekleri de değişmiştir. Dram tarzı işlenen filmde, anlamlı espriler ve enstantaneler izleyiciye hoş saatler yaşatıyor. Dram tarzı izlemeyi seven sinema tutkunlarına önerilebilecek güzel bir film.

Scott ve Sid 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Scott and Sid filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.4/10 42
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR