Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Şehrin Azizleri izle
7.8

 773İZLENME

7.8İMDB

 108 SÜRE

YIL 1999

İrlandalı ikiz kardeşler Connor ve Murphy McManus, Boston’da ikamet etmektedirler. İnançlı insanlar olan bu çılgın ikili Tanrı’nın kendilerine Dünya’yı kötülüklerden korumak görevi verdiğine inanarak, Boston’un azılı suçlularını ortadan kaldırmaya başlar. Kurbanlar kötü suçlu insanlar olunca halk paniğe kapılmaz. İkizlerin peşine düşen yetenekli FBI ajanı Paul Smecker bile bu infazlara hayran kalır kendisinin hep yapmak isteyip yapamadığı içinde kalan birşey olarak görmektedir.

Şehrin Azizleri 1999 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Boondock Saints filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.8/10 91834
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Şehrin Azizleri” filminde 20 Yorum bulunuyor.
 • Hamza

  güzel film

  1
 • orhanbaglars

  In faz ci gibi idare eder Teşekkür ederim

  1
 • alifirat

  Filmin kendine has bir tarzı var, senaryo ve oyunculuk açısından ezberin dışına çıkılmaya çalışılmış, yapım yılı da düşünüldüğünde başarılı bir film, tavsiye edilir. 10/6.5

  1
 • Envert

  Ahlaki bir durumla karşı karşıyayız. Herkesin kendi adaletini kendisinin tecelli ettirmeye çalıştığı bir dünya olamaz. Birileri çıkıp (günümüzde olduğu gibi) ’’Tanrı böyle istiyor.’’ diyerek aklımızın ucundan bile geçmeyen kötülükleri başka insanlara yapıyor. Bu kötülüklere uğrayanların başında çocuklar ve cahiller geliyor. Çünkü her iki kesim de kolayca aldatılabiliyor. Filmde 2, daha sonra 3 katil yasaların yavaş çalıştığını iddia ederek insanları öldürüyor. Bir katilin de adil yargılanmaya hakkı vardır. Kısasa kısas mantığıyla gidersek gerçek anlamda cehennemi dünyaya taşımış oluruz. Zira bir süre sonra gerçekten hiç suçu olmayan insanlar da öldürülmeye başlar. Bu, biraz da dünyaya bakış açısıyla, ahlakla ilgili bir durum. Devreye neler girmez ki? Kimisi cinsel tercihi, kimisi dini inancı, kimisi siyasi düşüncesi yüzünden öldürülmeye başlanır ve bunu yapanlar da filmde olduğu gibi, Tanrı adına hareket ettiklerini söyleyince akan sular durur.
  Rezil bir senaryo. Kırımların kutsanması, cinayetlerin insanlara onaylatılmaya çalışılması vs. vs. Üstelik fuhuş, uyuşturucu, suç, terör vs vs… kökenleri ve sebepleri üzerinde uzun uzun düşünmek gerek.
  Benim açımdan iç karartıcı bir filmde. İzlemenizi önerirsem ikiyüzlülük olur.
  Yine de admin’in emeğine sağlık dilemek görevimizdir.

  1
 • Envert

  Sevgili Alifirat,
  ’’Filmin kendine has bir tarzı var.’’ diyorsun da bu ’’kendine has tarz’’ın ne olduğunu söylemiyorsun. Senaryo ve oyunculuk bakımından nasıl bir farklılık var ki ’’ezberin dışına çıkılmaya çalışılmış.’’? Ben sizin gibi insanları anlamakta zorlanıyorum.
  Beğeni düzeylerinizin ölçütlerini (yani neye göre beğenip neye göre beğenmediğinizi) anlayamıyorum. Birazcık düşünme yetisi olan birinin bu filmden ürkmesi, tiksinmesi ve bu filmi lanetlemesi gerekiyor. Cinayetleri, ölümleri, kırımları kutsayan; bu ölümleri ’’Tanrı böyle istiyor.’’ diyerek, sanki Tanrı’yla konuşan birinin bize cinayetleri onaylatmaya çalıştığı bir filmin nesini, neresini, hangi ölçülerle beğendiniz? Üstelik bir de iri iri laflar etmişsiniz: ’’Senaryo ve oyunculuk açısından ezberin dışına çıkılmaya çalışılmış:’’mış!!!! Bir de ölçülerini belirtseydin bunu anlamaya çalışırdık. Dışına çıkılan ezber neymiş saygıdeğer alifirat, söyler misiniz? Nedir? Bugüne kadar tabu olarak kabul edilen bir konuyu mu irdelemişler?
  CAHİLLER CESUR OLUR

  1