Editörün Önerisi
1080P
Şehrin Azizleri 1 Türkçe Dublaj & Altyazılı izle
MultiDil

Şehrin Azizleri 1 Türkçe Dublaj & Altyazılı izle

 •  Süre: 108 Dk.
 •  Vizyon Tarihi: 1999
 •  Ülke: ABD
İrlandalı ikiz kardeşler Connor ve Murphy McManus, Boston’da ikamet etmektedirler. İnançlı insanlar olan bu çılgın ikili Tanrı’nın kendilerine Dünya’yı kötülüklerden korumak görevi verdiğine inanarak, Boston’un azılı suçlularını ortadan kaldırmaya başlar. Kurbanlar kötü suçlu insanlar olunca halk paniğe kapılmaz. İkizlerin peşine düşen yetenekli FBI ajanı Paul Smecker bile bu infazlara hayran kalır kendisinin hep yapmak isteyip yapamadığı içinde kalan birşey olarak görmektedir.

 10637İZLENME

 3FAVORİ

 7.9İMDB

Detay

  Film açılmıyorsa farklı alternatiflerden izlemek için üstteki { TRDUB & ALTYAZILI } üstüne basarak seçim yapabilirsiniz.

-- REKLAMI GEÇ --
  Yorum Alanı
5 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  Hamza 29 Ekim 2016, Cumartesi
güzel film
İMZA
Teşekkürler fullhdfilmizleten.org
Avatar
Üye
  orhanbaglars 20 Kasım 2016, Pazar
In faz ci gibi idare eder Teşekkür ederim
İMZA
Orhan yargic
Avatar
Üye
  alifirat 04 Ocak 2017, Çarşamba
Filmin kendine has bir tarzı var, senaryo ve oyunculuk açısından ezberin dışına çıkılmaya çalışılmış, yapım yılı da düşünüldüğünde başarılı bir film, tavsiye edilir. 10/6.5
İMZA
’’Başını hep dik tut, yıldızların altından geçmemiz gerek.’’
Avatar
VİP Üye
  Envert 16 Şubat 2018, Cuma
Sevgili Alifirat,
’’Filmin kendine has bir tarzı var.’’ diyorsun da bu ’’kendine has tarz’’ın ne olduğunu söylemiyorsun. Senaryo ve oyunculuk bakımından nasıl bir farklılık var ki ’’ezberin dışına çıkılmaya çalışılmış.’’? Ben sizin gibi insanları anlamakta zorlanıyorum.
Beğeni düzeylerinizin ölçütlerini (yani neye göre beğenip neye göre beğenmediğinizi) anlayamıyorum. Birazcık düşünme yetisi olan birinin bu filmden ürkmesi, tiksinmesi ve bu filmi lanetlemesi gerekiyor. Cinayetleri, ölümleri, kırımları kutsayan; bu ölümleri ’’Tanrı böyle istiyor.’’ diyerek, sanki Tanrı’yla konuşan birinin bize cinayetleri onaylatmaya çalıştığı bir filmin nesini, neresini, hangi ölçülerle beğendiniz? Üstelik bir de iri iri laflar etmişsiniz: ’’Senaryo ve oyunculuk açısından ezberin dışına çıkılmaya çalışılmış:’’mış!!!! Bir de ölçülerini belirtseydin bunu anlamaya çalışırdık. Dışına çıkılan ezber neymiş saygıdeğer alifirat, söyler misiniz? Nedir? Bugüne kadar tabu olarak kabul edilen bir konuyu mu irdelemişler?

CAHİLLER CESUR OLUR
İMZA
Envert
Avatar
VİP Üye
  Envert 12 Şubat 2018, Pazartesi
Ahlaki bir durumla karşı karşıyayız. Herkesin kendi adaletini kendisinin tecelli ettirmeye çalıştığı bir dünya olamaz. Birileri çıkıp (günümüzde olduğu gibi) ’’Tanrı böyle istiyor.’’ diyerek aklımızın ucundan bile geçmeyen kötülükleri başka insanlara yapıyor. Bu kötülüklere uğrayanların başında çocuklar ve cahiller geliyor. Çünkü her iki kesim de kolayca aldatılabiliyor. Filmde 2, daha sonra 3 katil yasaların yavaş çalıştığını iddia ederek insanları öldürüyor. Bir katilin de adil yargılanmaya hakkı vardır. Kısasa kısas mantığıyla gidersek gerçek anlamda cehennemi dünyaya taşımış oluruz. Zira bir süre sonra gerçekten hiç suçu olmayan insanlar da öldürülmeye başlar. Bu, biraz da dünyaya bakış açısıyla, ahlakla ilgili bir durum. Devreye neler girmez ki? Kimisi cinsel tercihi, kimisi dini inancı, kimisi siyasi düşüncesi yüzünden öldürülmeye başlanır ve bunu yapanlar da filmde olduğu gibi, Tanrı adına hareket ettiklerini söyleyince akan sular durur.
Rezil bir senaryo. Kırımların kutsanması, cinayetlerin insanlara onaylatılmaya çalışılması vs. vs. Üstelik fuhuş, uyuşturucu, suç, terör vs vs... kökenleri ve sebepleri üzerinde uzun uzun düşünmek gerek.
Benim açımdan iç karartıcı bir filmde. İzlemenizi önerirsem ikiyüzlülük olur.
Yine de admin’in emeğine sağlık dilemek görevimizdir.
İMZA
Envert
  Benzer Filmler
1080P
Ninja Kaplumbağalar
Ninja Kaplumbağalar
 1990 yılında ilk kez insanlar ile buluşmakta olan ve o yıldan günümüze dek birçok kez çocuklar ile buluşan bu film, oldukça beğenilmiştir. İlk serisi 1990 yılında çıkan Ninja kaplumbağalar serisi, dönemin en iyi çizgi filmi olmayı başarm...
 •   Tür : Aksiyon, Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj
 •   İzlenme: 2270
 •   27
    3
 •   Vizyon : 1990
 •   Süre : 93 Dk.
IMDb6.7
MultiDil
1080P
Tavşan Okulu
Tavşan Okulu
 Animasyon ve aile filmleri kategorisinde değerlendirilen Alman yapımı Tavşan Okulu, 2017 yılının en iyi animasyon filmlerinden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Max, yaramaz bir tavşandır. Macera dolu bir tatil geçirecektir. Tatil için s...
 •   Tür : Aksiyon, Türkçe Dublaj, HD 1080p
 •   İzlenme: 2624
 •   14
    6
 •   Vizyon : 2017
 •   Süre : 79 Dk.
IMDb5.7
Dublaj
1080P
Bir Buçuk Polis: Yeni Eleman
Bir Buçuk Polis: Yeni Eleman
 Polisiye bir film türü olan ‘’Bir Buçuk Polis Yeni Eleman’’ filmi, bir suçluyu yakalamak adına verilen mücadeleyi konu edinmektedir. Polis, suçluyu yakalayabilmek adına geniş bir operasyon başlatmıştır. Suçlunun suçu işlediğini gören tek...
 •   Tür : Aksiyon, Türkçe Dublaj, HD 1080p
 •   İzlenme: 2446
 •   8
    3
 •   Vizyon : 2017
 •   Süre : 97 Dk.
IMDb5.8
Dublaj
1080P
300 Spartalı
300 Spartalı
 300 Spartalının baş faktörlerinden birisi olan Sparta Kralı, oldukça güçlü bir ordu ile savaşmak üzeredir. Pers Kralı Xerxes ile büyük bir problem yaşamakta olan Sparta Kralı, Xerxes ile olan savaşında, en büyük kozu olan 300 adet askeri...
 •   Tür : Aksiyon, Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj
 •   İzlenme: 3236
 •   28
    2
 •   Vizyon : 2006
 •   Süre : 117 Dk.
IMDb7.7
MultiDil

ÖNEMLİ DUYURU !!!

* Üyelerimiz Reklamları Görmez, Reklam Derdiyle Uğraşmaz : )

* Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız. Görüşleriniz bizim için değerlidir.

* Çalışmayan filmleri lütfen player altındaki "Sorun Bildir" butonu ile bildiriniz.

* Film açılmıyorsa farklı alternatiflerden izlemek için üstteki { TRDUB & ALTYAZILI } üstüne basarak seçim yapabilirsiniz.

* LÜTFEN Adblock, Adguard, uBlock ve VPN programları kullanmayınız.

* Video izlerken çıkan reklamlardan şikayetçi olan arkadaşlara duyuru. Reklamlar video sitesinden kaynaklıdır bizden değil. Olabildiğince reklamsız yerlere yüklemeye çalışıyoruz.