Rastgele Film
Yukarı Çık
14
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Sekreter Ne İster izle
1.6

 6.922İZLENME

1.6İMDB

 71SÜRE

YIL 2016

Genius Consulting, Çin’de büyük şirketlere ve yönetim kurullarına üye sekreter sağlayan bir işe alım şirketidir. Şirketin CEO’su Joo Yeong-cheol’un orijinal sekreteri doğum iznine gittiğinden, Ji-won adında yeni bir sekreter işe alınır. Şirketteki tüm çalışanlar seksi sekreteri sıcak karşılarlar.
Yağmurlu bir gecede, CEO Joo ve yeni sekreteri Ji-won, ofiste gece geç saatlere kadar çalışırken kısa bir içki molası verir ve sekreterinin seksiliğini daha çok beğenmeye başlar. Sekreterin diğer çalışanlarla samimiyetini ise kıskanmaya başlar. Joo Yeong-cheol bir gün, işten sonra Ji-won’u evinde bıraktığında, sekreter onu evine davat eder ve iş ilişkisi gizli bir yasak ilişkiye dönüşür. O günden sonra sekreterle sık sık yakınlaşmalar başlar ve sekreter CEO’yu iyice kendine bağlar.

Sekreter Ne İster 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Sekreter Ne İster filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

1.6/10 816
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR