Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Sessiz Kalma izle
7.4

 241İZLENME

7.4İMDB

 133 SÜRE

YIL 2018

Star Carter, yoksul bir mahallede büyüyen siyahi bir genç kızdır. Yaşadığı çevrede banliyönün en saygın okuluna kayıt olur ve hayatının sürprizleriyle karşılaşır. Carter, hayatına iki zıt kutbun yansımalarıyla karşılaşır. Bir yanda okuduğu okuldaki beyaz çocuklar ve onların ırkçı söylemleri, baskıları. Bir yanda kendi yaşadığı siyahilerin bölgesi. Okuldan çıktığında varoş zenci mahallesindeki yaşamına geri döner.
Carter, okulda tanıştığı arkadaşı Khalil ile birlikte karşılaştığı ırkçı saldırıların üstesinden gelmeyi başarır. Ancak bir polis memurunun Khalil’i öldürmesi sonucunda olaydan Carter sorumlu tutulacaktır. Toplumun her kesiminde farklı baskılara maruz kalan Star Carter, bu olayda da karşılaştığı olumsuzlukları yenmelidir. Tüm zorlukları yenmeye çalışırken bir yandan da kendi izole dünyasında yaşamaya çalışır. 2018 yılında vizyona giren Sessiz Kalma 2018 – The Hate U Give 2018 izle filmi büyük bir gişe hasılatı elde etmiştir.

Sessiz Kalma 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Hate U Give filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.4/10 1099
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR