Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Sevgili Diktatör izle
5.1

 227İZLENME

5.1İMDB

 90 SÜRE

YIL 2017

Karayip asıllı olan İngiliz diktatör General Anton Vincent, halkın arasında kargaşanın hüküm sürdüğü bir dönemde yaşadığı ada ülkesinden ayrılmaya zorlanır. Tatiana Mils adındaki bir kız ise Vincent’ı kendisine idol olarak görmüş ve ona sürekli mektuplar yazarak hayranlığını dile getirmiştir. Saklanabileceği bir yer aramaya koyulan general Anton Vincent, yolladığı mektuplardan ötürü Amerika’da bir banliyöde yaşayan bu kızın yanına sığınmaya karar verir.
Genç kızın kendisini kabul etmesi ile beraber yeni hayatına alışmaya çalışan Vincent, Tatiana’ya bir devrimin nasıl başladığını ve nasıl başarıya ulaştığını öğretir. Kendi ülkesinden ayrılmak zorunda kalan bir diktatör, banliyöde sakin bir yaşam süren kızın hayatını değiştirecektir.

Sevgili Diktatör 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Dear Dictator filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.1/10 210
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR