Rastgele Film
Yukarı Çık
7
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Sexbots: Programmed For Pleasure izle
3.8

 3.198İZLENME

3.8İMDB

 81SÜRE

YIL 2016

Yakın bir gelecekte Profesör Nolan’ın önderliğinde yürütülen gizli bir araştırma sonucu Sexbots adı verilen insan türevi canlılar ortaya çıkarılmıştır. Bu programın amacı genetik mutasyona uğratılmış kadınların seks amacıyla kullanılıp kullanılamayacağını ortaya koymaktır. Yaratılan ilk kadın beklentileri karşılamış ve Profesör Nolan ile başarılı bir cinsel birleşme yaşamıştır. Daha sonrasında Nolan’ın ekibi ile kadın üzerinde bu cinsel birleşim tekrar edilir.
Kadının giderek bilinç kazanmasıyla birlikte ortaya beklenmedik sonuçlar çıkacaktır. Kadın, laboratuvar ortamında yaratılmış olan diğer kardeşlerini bulur ve onlarla sevişmeye başlar. Artık mutant kadınlar birbirlerini anlamakta ve yaratılış amaçlarını kavrayabilmektedir. Profesör ve ekibi için tehlikeli saatler başlamak üzeredir.

Sexbots: Programmed For Pleasure 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Sexbots: Programmed For Pleasure filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

3.8/10 331
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR