Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Şeytanın Doğuşu izle
4.8

 191İZLENME

4.8İMDB

 86 SÜRE

YIL 2016

James ve Charlie mutlu bir evlilik yaşamaktadır. Kısa süre sonra çiftin bir kızları olur. Doğumundan sonra özellikle Charlie’nin başına tuhaf olaylar gelmeye başlar. Charlie ve James bu olanlara başlangıçta anlam veremezler ve James’ in uzun süredir görüşmediği babasından yardım almaya karar verirler.
James’ in babası da hayatı boyunca doğaüstü güçlere karşı savaşmış birisidir. James’ in babasının sayesinde doğaüstü güçlere karşı bir takım önlemler alırlar. Başlangıçta alınan önlemler işe yarar ama bebek büyüdükçe önlemler yetersiz gelmeye başlar. Bunun üzerine James’ in babası çocuğu kendi hocasının evine götürür. Hoca çocuğa yardım eder gibi görünse de aslında çocuk için başka planlar yapmaktadır.

Şeytanın Doğuşu 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. FirstBorn filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.8/10 474
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR