Rastgele Film
Yukarı Çık
6
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Şeytanın Kapısı izle
5.2

 1.104İZLENME

5.2İMDB

 76 SÜRE

YIL 2019

1960’lı yıllarda Kuzey İrlanda, Peder Thomas Riley ve Peder John Thornton, Vatikan tarafından ahlaksız kadınlar için oluşturulan uzak bir Katolik iltica merkezine, kan ağlayan Meryem Ana heykelini incelemek üzere gönderilir.
Bulgularını kaydetmek için 16 mm film kameraları ile giden iki peder, rahipler, sadist rahibeler, satanizm ve şeytani mülkiyete ait harap bir korku şovuna tanık olacaklardır. The Devils Doorway 2018 doğaüstü olaylar ve korkutucu konusu ile sizleri koltuklarınıza çivileyecek.
Aislinn Clarke, tarafından yönetilen film Martin Brennan, Michael B. Jackson ve Aislinn Clarke tarafından kaleme alınmış. Birçok otorite tarafından ürkütücü bir film olarak değerlendirilen film korku ce gerilim filmi sevenler için adeta bir başyapıt.

Şeytanın Kapısı 2019 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Devil's Doorway filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.2/10 331
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Şeytanın Kapısı” filminde 1 Yorum bulunuyor.