Rastgele Film
Yukarı Çık
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Sharkansas Women’s Prison Massacre izle
3.1

 272İZLENME

3.1İMDB

 84 SÜRE

YIL 2015

Film, aksiyon tarzında çarpıcı görselleriyle izlenmeye değer bir film olarak karşımıza çıkıyor. Sharkansas Kadınlar Hapishanesi Katliamı filminde, yer kabuğunun bir çevre kazası sonrası yarılması sonucu köpekbalıkları dünya üzerine yayılıyor. Köpekbalıklarının birçok alana saldırması sonucu büyük felaketler ve korku yaşanıyor. Sarkansas’da bulunan kadınların yaşadığı hapishaneye saldıran köpekbalıkları, hapishanede yaşayan bir grup kadını hedef alacak ve bu durum birçok teşkilatı harekete geçirecektir.
İlginç görselleri bulunan film farklı bir konuya sahip olmasına rağmen, gerçekçilikten uzak bir senaryoya sahip. Görsel detaylar ve heyecanlı dakikalar yaşamak isteyen film severler için hoş alternatif oluşturan filmi izleyerek güzel ve keyifli vakitler geçirmeniz mümkün.

Sharkansas Women’s Prison Massacre 2015 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Sharkansas Women’s Prison Massacre filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

3.1/10 33
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR