Rastgele Film
Yukarı Çık
5
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Shazam! 6 Güç izle
7.1

 702İZLENME

7.1İMDB

 132 SÜRE

YIL 2019

Shazam izle filmi bir çocuğun özel bir hikayesini anlatır. Bu filmde tek bir kelime sayesinde çocuk süper kahramana dönüşebilmektedir. Herkesin içerisinde bir süper kahraman saklıdır. Ancak bazı kişiler bunu tek bir sözcükle ortaya çıkarırken bazıları daha farklı şekilde ortaya çıkarabilir.
Billy Batson 14 yaşındadır ve bir büyücünün ona verdiği özel bir güç sayesinde Shazam süper kahramanına dönüşebilmektedir. Normalde ödevlerinin yapan okula giden bir çocukken dünya tehlikeye girdiği anda sihirli sözcükleri söyleyerek dünyayı kurtaran süper kahramana dönüşür. Shazam, Herkül kadar güçlü, Süleyman kadar bilge, Atlas gibi dayanıklı, Aşil kadar cesur ve Merkür gibi hızlıdır. Billy zamanla ne kadar çok özel güce sahip olduğunu ise anlayacaktır.

Shazam! 6 Güç 2019 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Shazam! filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.1/10 14528
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Shazam! 6 Güç” filminde 2 Yorum bulunuyor.