Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Sibirya Ekspresi izle
6.7

 438İZLENME

6.7İMDB

 111 SÜRE

YIL 2008

Mutsuz bir evliliği olan Jessie ve Roy çifti çalıştıkları kilise tarafından bir görev üzerine Rusya’ya gönderilirler.
Maddi açıdan da oldukça sıkıntıda olan çift yapacakları zorunlu yolculuk için kısıtlı bütçelerinden dolayı Çin’den Rusya’ya tren ile gitmeye karar verir. Yolculuk boyunca aynı kompartmanı kullandıkları başka bir çift olan Carlos ve Abbie ile tanışması ardından olayların seyri değişmeye başlar. Başlangıçta oldukça sevecen ve kibar olan bu çiftin ilerleyen saatlerde oldukça gizemli bir hava içerisine girdiklerini gören Jessie ve Roy trenin mola vermesi ile birlikte fotoğraf çekimi için trenden dışarı çıkarlar.
Roy’un trenin hareket saatin kaçırması ile Carlos ve Abbie ile yalnız kalan Jessie için işler uyuşturucu, cinayet, yalan ve korku haline döner.

Sibirya Ekspresi 2008 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Transsiberian filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.7/10 9344
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Sibirya Ekspresi” filminde 4 Yorum bulunuyor.
  • Envert

    Filmdeki kirli polisin güzel bir sözü var: Yalan, belki ilerlemenizi sağlar ama asla geriye dönemezsiniz. Karısına aşık ama düşüncesiz bir koca. Sevgilisinin uyuşturucu kaçakçılığı yaptığından habersiz 20 yaşında güzel bir kadın. Bir tren kompartmanını paylaşan 4 kişi.
    Filmi izlemenizi öneririm.