Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Sicario 2: Soldado izle
7.1

 196İZLENME

7.1İMDB

 122 SÜRE

YIL 2018

Meksika ve Amerika sınırında bulunan devlet ile kartel savaşı konu ediliyor. Uyuşturucu kartelleri, vatan haini teröristleri ABD sınırlarından kaçak yolları kullanarak geçirmeye başlıyor. Federal ajan olan Matt Graver, gizemli Alejandro ile iletişime geçiyor. Ailesi bir uyuşturucu karteli patronu tarafından öldürülerek yok edilen Alejandro’nun görevi ise savaşı kızıştırmaktır. Alejandro bu işi en alçakça yöntemleri kullanarak yapmaktadır.
Alejandro, savaşın şiddetini arttırmak için kartel patronunun kızını kaçırır. Bu gizli plan açığa çıktığı zaman ise Graver kızın işinin bitirilmesini yani öldürmesini emreder. Sivil zayiat olarak görülmeye başlanan zavallı genç kızın akıbeti, ailesi için savaşan ve sürekli kendisini sorgulayan Alejandro’nun elinde olacaktır.

Sicario 2: Soldado 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Sicario: Day of the Soldado filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.1/10 13482
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR