Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Şifreciler izle
7.1

 714İZLENME

7.1İMDB

 126 SÜRE

YIL 1992

Bir tane casus, bir tane hırsız, bir tane kaçak, bir tane piyano hocası ve bir tane de şifre kırıcısının bir araya gelmesi ve şifreci bir sistem oluşturması ile dünyanın kontrolü bir çipe bağlanmıştır. Çiple kontrolü sağlanan dünya sisteminin liderliğini üstlenen kişilere CIA’nin liderinden bir teklif gelmiştir.
Ancak şifreci grup gelen bu teklifi kabul etmemiştir ve bunun üzerine teklifi veren lider sinirlenmiş, grubu zorlamaya başlamıştır. Güvenlik sistemiyle ilgili çalışmalar yapmaya zorlanan grubu yeni değişiklikler bekler ve görevi üstlenmek zorunda kalırlar. Elde ettikleri yeni bir programla değişik sistemlere girebilecek potansiyele ulaşırlar ve bunu oldukça iyi biçimde yönetmeyi başarırlar. Başarıları tüm dünyaya yayılır ve yeni işlere adım atmaya başlarlar.

Şifreciler 1992 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Sneakers filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.1/10 5423
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR