Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Sıkı Dostlar izle
6.9

 92İZLENME

6.9İMDB

 125 SÜRE

YIL 2017

Sıkı Dostlar filmi, oğluna karşı olan son görevini yerine getiren babanın bu vesile ile senelerdir görmediği eski arkadaşları ile bir araya gelişini anlatıyor. Vietnam’da savaşlara katılmış eski bir asker olan Doc, yine kendisi gibi asker olan oğlunun öldüğü haberini alır. Aldığı bu haberle tam anlamıyla yıkılan Doc, oğlunun defin işlemleri için yıllardır görüşmediği asker dostlarından yardım ister.
Oğluna yapacağı son görevde neredeyse 30 yıldır görüşmediği asker arkadaşları Richard ve Sal ile yeniden bir araya gelen Doc, hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Doc, oğlunun ölüm nedenini öğrenir. Böylece üç eski dost kendi geçmişleriyle de yüzleşmek zorunda kalır. Üçlü kendi askerlik anılarına, gençlik maceralarına, Irak Savaşı başarısızlıklarına ve o zamanlarda karşılaştıkları zorluklara tekrar geri dönüyor.

Sıkı Dostlar 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Last Flag Flying filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.9/10 2099
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR