Rastgele Film
Yukarı Çık
14
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Sisters Biraderler izle
7.0

 1.176İZLENME

7.0İMDB

 122 SÜRE

YIL 2018

Tetikçilik konusunda nam salmış olan iki kardeş Eli ve Caharli’nin yeni bir görevi vardır. Altın avcısı olarak bilinen Herman Kermitt, patronlarının altınını çalmış ve kaçmıştır. Caharli ve Eli de bu altın avcısını öldürmek üzere görevlendirilirler. Kardeşlerin sandıkları kadar kolay bir şekilde bitmeyecek olan bu işte altın avcısını bulabilmek için birçok yolu denerler.
Avcıyı bulmak için maceradan maceraya atılan kardeşlerin avcıyı bulduklarında dinledikleri hikaye ile fikirleri değişir. Artık altın avcısı ile beraber tetikçilik yeteneklerini konuşturacakları yeni bir maceraya atılma zamanları gelen kardeşler, patronların yeni gönderdikleri tetikçilere karşı da başka bir savaş vereceklerdir. Bu durum iki kardeşin yeteneklerini ön plana çıkarmalarına neden olacaktır.

Sisters Biraderler 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Sisters Brothers filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.0/10 5539
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR