Rastgele Film
Yukarı Çık
5
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Sister’s Secret Swapping izle
2.1

 1.681İZLENME

2.1İMDB

 73SÜRE

YIL 2018

Jin-soo, babası ile aynı evde yaşayan bir gençtir. Aşık olduğu bir genç kız vardır ve bir gün eve bu kız arkadaşıyla gelir. Ancak babası da evdedir ve genç aşıklar odalarına çekilir. Baba bu durumdan rahatsız olur ve tavrını Jin-soo’ya ve kız arkadaşına belli eder. Birkaç gün sonra babasının sevgilisi ile Jin-soo’nun kız arkadaşı evlerinde karşılasır ve Jin-soo’nun kız arkadaşıyla babasının sevgilisinin kardeş oldukları ortaya çıkar. Bu durum önceleri sorun çıkarmasa da ileriki günlerde sorun oluşturacaktır.
Fantazinin Farklı Boyutları
Sevgilileriyle evliliği düşünen baba oğulun, sevgililerinin kardeş olduklarını öğrenişleriyle ilişkiler farklı boyutlara ulaşacaktır. Erotizmin yoğun olduğu film, fantezi dolu sahneler içeriyor.

Sister’s Secret Swapping 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Sister’s Secret Swapping filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

2.1/10 682
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR