Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Skyfall izle
7.7

 1.191İZLENME

7.7İMDB

 143 SÜRE

YIL 2012

MI6 gizli istihbarat servisi ciddi bir saldırıya uğramıştır. Bu saldırıdan sonra kurumun bu zamana kadar işlediği bütün değerler de tehlikeye girer. MI6’ya karşı sadakat testinden geçen ünlü ajan James Bond, kişisel bedelleri oldukça ağır olan bir test geçirir. MI6’yı derinden sarsan saldırının neyden kaynaklı olduğunu anlamak ve kurumun temelini yeniden oluşturmak için çalışmalara başlar.
James Bond’un Çin, Türkiye ve İngiltere’yi eksenine alan bu çalışması sonucunda Silvia adındaki bir adam karşısına çıkar. MI6’yı derinden sarsan saldırıyı gerçekleştiren bu gizemli adamla yüz yüze gelmek için izleri takip eden James Bond, hedefine ulaşabilmek adına birçok tehlikeyi göze almak durumunda kalır.

Skyfall 2012 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Skyfall filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.7/10 33496
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR