Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Soğuk Savaş izle
7.6

 318İZLENME

7.6İMDB

 89 SÜRE

YIL 2018

Birbirinden tam anlamıyla farklı karakter ve yapıya sahip tutkulu bir kadın ve yakışıklı bir erkek arasındaki etkili ama imkansız bir aşkın öyküsünün anlatıldığı soğuk savaş 2018 Yugoslavya’da izlenme rekorları kıran bir film. Zula ve Wiktor birbirinin tam tersi ve zıt karakterlere sahip olan iki deli aşıktır. Bu durumda birbirleriyle anlaşamayacak kadar zıt karakterde olsalar da kader onların yollarını hiç ayrılmayacak şekilde birbirine çıkarır.
Soğuk Savaş sırasında Polonya’dan Berlin’e, Yugoslavya’dan Paris’in gece kulüplerinde, siyasi görüş, karakter ve kaderin cilvesiyle savrulan Zula ve Wiktor tutkulu ve eksantrik bir aşk yaşarlar. Kendilerini bambaşka bir dünyanın içinde bulan çift aşkları için büyük bir savaş yaşarlar.

Soğuk Savaş 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Cold War filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.6/10 3395
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR