Rastgele Film
Yukarı Çık
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Son Durak 4 izle
5.2

 721İZLENME

5.2İMDB

 82 SÜRE

YIL 2009

Final Destination 4 filminin içeriğinde yer alan Nick ve arkadaşları bir kaçamak yaparlar. Hafta sonu gerçekleşecek olan araba yarışı için piste seyretmeye giderler. Ancak Nick geniş ön hislerinde birkaç dakika sonrasında olacakları görerek yanındaki arkadaşlarını bir an önce bulundukları yerden gitmeleri gerektiğini anlatmaya çalışır.
Ancak arkadaşları neler olup bittiğini tam olarak kavrayamadan Nick’in hissettiği ve gördüğü olaylar tek tek gerçekleşmeye başlar. Olayların gerçekleştiği anda ortamdan kaçmayı başaran kişiler olmuştur. Ancak kaçmaları yaşamaları için yeterli olmayacaktır. Zamanları geldikçe kaçan kişilerin hepsi sırası ile tehlikeli durumlar ile karşılaşarak ölümden kaçamayacaklardır. Olay yerindeki tüm arkadaşlar sıraları geldiği an ölümden maalesef kurtulamayacaklar.

Son Durak 4 2009 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Final Destination filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.2/10 8963
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR